Net SolutionsKonkurs

Marketing internetowy

W dniu 25 czerwca 2010 (piątek) w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej odbyło się pierwsze w Białymstoku szkolenie Marketing Internetowy prowadzone przez certyfikowanych przez Google trenerów – ekspertów z zakresu marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Kwalifikowany specjalista Google Advertising Professional     Google Analytics Individual Qualification

Warsztaty zorganizowane zostały przez EFIS – Instytut Kształcenia Ustawicznego prowadzony przez Europejską Fundację Integracji Społecznej.

Uczestnikami szkolenia byli przede wszystkim przedstawiciele firm działających w województwie podlaskim.

Podczas szkolenia uczestnicy poznali formy reklamy internetowej, zasady nawigacji po koncie i budowanie kampanii w Google AdWords, narzędzia marketingu internetowego, metody śledzenia efektywności reklamy internetowej, sposoby optymalizacji działań marketingowych w Internecie, czynniki efektywności reklamy.
Ponadto, uczestnicy szkolenia otrzymali trzymiesięczny bezpłatny dostęp do zamkniętego Forum Pomocy AdWords oraz bezpłatny trzymiesięczny dostęp do ROImonitor – aplikacji pozwalającej na mierzenie efektywności kampanii reklamowej w wielu różnych mediach. Uczestnicy mogli wziąć także udział w konkursie, w którym nagrodą jest QUAD o wartości 9999 PLN.

Kolejna edycja szkolenia, na którą serdecznie zapraszamy, odbędzie się w Białymstoku dnia 25 sierpnia.

Zapraszamy również wszystkie zainteresowane osoby do udziału w szkoleniu zaawansowanym z zakresu Marketingu internetowego.

Szersze informacje o szkoleniach z zakresu Marketingu internetowego znajdziesz tutaj oraz pod numerem 667 328 450 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: ebw@efis.org.pl.