Projekt dofinansowany ze środków programu grantowego
Ligi Odpowiedzialnego Biznesu


Liga Odpowiedzialnego Biznesu


PricewaterhouseCoopers


Orange


Fundacja Kronenberga


Forum Odpowiedzialnego Biznesu


Informacja o realizacji projektu Polska Akademia Liderów CSR

W dniu 26 maja 2010 (środa) w Restauracji Na Prawo przy Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Mickiewicza 1  odbyły się warsztaty dla dziennikarzy Akademia Lidera CSR.

Warsztaty zorganizowane zostały przez Europejską Fundację Integracji Społecznej w ramach projektu Polska Akademia Liderów CSR dofinansowanego ze środków programu grantowego Ligi Odpowiedzialnego Biznesu oraz pod patronatem i we współpracy z Ligą Odpowiedzialnego Biznesu - Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy, PricewaterhouseCoopers, Orange.

Beneficjentami projektu byli przede wszystkim dziennikarze z terenu województwa podlaskiego.

Podczas warsztatów uczestnicy przeszkoleni zostali z zakresu różnic pomiędzy CSR a PR, dostarczono im rzetelną wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu pisania i mówienia o CSR. Dziennikarze zapoznali się z tendencjami rozwoju CSR w Polsce oraz źródeł pozyskiwania informacji o działaniach społecznie odpowiedzialnych. Ponadto, dziennikarze dowiedzieli się o zasadach dialogu społecznego oraz o zasadach oceny wiarygodności i zawartości komunikatów CSR.

Duże zainteresowanie tą tematyką, które przerosło nasze oczekiwania, skłania nas do realizacji kolejnych projektów promujących ideę CSR. Już w czerwcu Europejska Fundacja Integracji Społecznej zorganizuje podobne warsztaty dla studentów - Akademia Lidera CSR – poziom zaawansowany.

Informacje o warsztatach oraz o innych projektach realizowanych przez EFIS znajdziecie Państwo na stronie www.efis.org.pl.

 

Polska Akademia Liderów CSR
Projekt dofinansowany ze środków programu grantowego
Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Partnerzy projektu

Liga Odpowiedzialnego Biznesu