Prawdziwy rynek pracy w Internecie

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6
To, co proponujemy to wyjątkowy marketing wirusowy dotyczący każdego użytkownika www.hey-ho.pl .

Nic nie działa tak skutecznie jak łańcuszek poleceń. Nic nie rozprzestrzenia się tak wielotorowo i zaskakująco jak poczta pantoflowa. A gdy ten łańcuch polecanek i tą pocztę pantoflową zaimplementujemy do sieci internetowej, to wspólnie stworzymy nowoczesny i nieograniczony rynek dobrej pracy, na którym skorzysta każdy, który wykonuje swój zawód wzorowo. Skończy się tym samym konieczność (z braku innych danych) koncentrowania się pracodawców na przesłankach drugorzędnych, gładkich ścieżkach kariery i śliczniutkich życiorysach.

Przyszły pracownik to nie przyszły mąż - by była potrzeba interesować się, jakie kłopoty życiowe przechodził 5 lat temu – bo w CV luka. Każdy szef, który szybko będzie chciał znaleźć najlepszego i sprawdzonego pracownika, będzie czytał opinie o jego pracy, oceniał jego aktywność zawodową, zaradność, zmotywowanie i szukał odpowiedzi dotyczącej jakości jego pracy. Będzie miał, bowiem do tego narzędzie (www.hey-ho.pl) i całą jego społeczność.

Czym większa i bardziej prężna społeczność, czym pełniej to narzędzie wykorzystuje, tym większy i wiarygodniejszy będzie ten rynek rekomendowanej pracy. A zatem bądźmy pełni aktywności, rzetelni i wytrwali, a staniemy się diablo skuteczni, osiągniemy nową jakość oraz osobiste sukcesy.

Czego wszystkim poszukującym pracy i użytkownikom serwisu www.hey-ho.pl życzę.

www.hey-ho.pl jest autorskim projektem non-profit, wdrażanym przez organizacje pozarządowe, czyli Fundację Aktywizacji Zawodowej TRUCKER i jej partnerów społecznych, z udziałem grupy blogerów. Mam więc nadzieję, że możemy liczyć na współprace i wsparcie waszego medium oraz pomoc waszych czytelników w propagowaniu tego prospołecznego i niekomercyjnego rozwiązania. Ludzie potrzebują pieniędzy i dostępu na sprawdzonych fachowców. A my dajemy im innowacyjne wędzisko, dzięki któremu, swoje potrzeby zrealizują. Bo www.hey-ho.pl jest platformą przeznaczoną dla tych cichych najlepszych i tych najbardziej potrzebujących. 

hey-ho.pl wspierają m.in.:

  1. Pracownia Alternatywnego Wychowania
  2. Stowarzyszenie Pomocy Samotnym Matkom "Pozwól żyć" Oddział w Warszawie
  3. Środkowopolska Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych w Warszawie
  4. Europejska Fundacja Integracji Społecznej
  5. ICTAS - Środowisko Zarządzania Projektami
  6. Stowarzyszenie "Środowisko dla Niepełnosprawnych Eko Salus"

Dołączcie do nich

Pogodnie pozdrawia

Autor:

Tomasz Parol
Dyrektor Serwisu www.hey-ho.pl – Praca, Pracownik, Pracodawca
Fundacja Aktywizacji Zawodowej „TRUCKER” w Warszawie

 

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6